Atsauksmes par profesionālo pilnveidi

Angļu valodas apguve 2020.gada pavasara semestrī noslēgusies ar pārbaudījumu-  RTA docētāju atsauksmes par aizvadīto apmācības posmu

Aļona Klodane
Šīs angļu valodas nodarbības bija ļoti lietderīgas. Vērtīgi bija tas, ka šo divu semestru laikā mēs pilnveidojām ne tikai ar savu profesiju saistītās tēmas, bet arī izskatījām vairākus ikdienas jautājumus. Īpaši man patika strādāt Teams platformā attālināti, jo radās iespēja vairāk attīstīt savas runāšanas prasmes, saņemot kvalitatīvus pasniedzējas komentārus. Ceru, ka darbs nākamajā studiju gadā būs tik pat veiksmīgs kā šogad. 

Lienīte Litavniece
Fantastiska iespēja, kas lika mums uz 3 stundām nedēļā aizmirst par visiem citiem darbiem un nodoties sevis izglītošanai. Ļoti patika attālinātās nodarbības, kuru laikā sanāca vēl vairāk komunicēt. Pasniedzēja prot iedvesmot, paskaidrot, lai būtiskās lietas paliktu atmiņā. Uzskatu, ka kursu apgūšanā tika izmantotas ļoti veiksmīgas grāmatas, tikai žēl, ka tās ir jāatgriež, kas liegs iespēju lieku reizi atvērt un paskatīties, kas tieši konkrētajā lappusē bija minēts.

 Iveta Dembovska
Angļu valodas  mācības deva iespēju papildus gūt zināšanas gramatikas, klausīšanās un jaunu jēdzienu apguvē. Tā ka mācības  notika attālināti, tā bija arī iespēja satikt kolēģus "ekrānā", kas deva daudz pozitīvu emociju.  


RTA docētāju atsauksmes par angļu valodas apguvi tālmācībā- izmantojot MS Teams programmu

Silvija Mežinska
Nu jau vairāk kā mēnesi arī angļu valodas nodarbības ESF projektā RTA akadēmiskā personāla stiprināšana studiju virzienos “Mehānika un metālapstrāde, siltumenerģētika, siltumtehnika un mašīnzinības” un “Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība”, norit attālināti. Tā kā platformas Microsoft Teams iespējas ir pietiekami plašas, tad veiksmīgi tiek nodrošināta gan mutiskā komunikācija ar grupas dalībniekiem, gan tekstu klausīšanās daļas, gan gramatikas tēmu apguve, izmantojot mācību grāmatu un pedagoga demonstrētos piemērus prezentācijās. Šāda pieeja viennozīmīgi pilnveido  visu kursu dalībnieku digitālās prasmes un angļu valodas zināšanas,  kā arī, protams, spēju organizēti, mērķtiecīgi strādāt, izmantojot visas mūsdienu tehnoloģiju iespējas.

 Anda Zvaigzne
Microsoft Teams ir laba iespēja apgūt angļu valodu no jebkuras vietas, kur ir pieejams internets.   Sākumā vajadzēja pielāgoties programmas izmantošanai, bet tas notika tikai pirmajā angļu valodas nodarbībā.  Angļu valodas apguve ar šo  programmu  deva pieredzi, kas būs noderīga turpmāk organizējot savas nodarbības, sapulces ar kolēģiem.

 Aļona Klodāne
Sākumā bija neliels uztraukums vai varēsim turpināt mūsu angļu valodas nodarbības, bet piedāvātā iespēja darboties Microsoft Teams izrādījās ļoti veiksmīga. Jau no pirmās tiešsaistes nodarbības sapratu, ka strādāt Teams nav sarežģīti. Pozitīvi ir tas, ka izmantojot šo programmu saglabājas iespēja online komunicēt ar pasniedzēju, kopīgi pildīt uzdevumus, pārrunāt neskaidrus jautājumus. Varbūt tikai pašā sākumā vajadzēja nedaudz pielāgoties darbam, piemēram, zināt kad ieslēgt, kad izslēgt mikrofonu, vai ērtāk ir lietot mobilo aplikāciju. Kopumā varu teikt, ka man tā noteikti ir pozitīvā pieredze, jo iegūtās iemaņas varu izmantot savā turpmākajā darbā.


  

Pēdējās izmaiņas: otrdiena, 2020. gada 9. jūnijs, 13:44